Avea'da Kapsama Alanı Sorunu Var!

Emrah A. |

Binlerce kişinin çalışmış olduğu elektronik ve beyaz eşya fabrikasında Vestel'de çalışıyorum. Avea hattımdan çekim gücü olarak inanılmaz şekilde şikayetçiyim telefon çekmiyor öyle zamanlar oluyor ki full çeken tel 2 adım da çekmiyor ve konuşmam kesiliyor arayan ulaşamıyor.

Bu durumdan etrafımdaki bir çok arkadaşım şikayetçi 3 adet telefon markası ile denedim. Sonuç aynı bu durum Manisa merkezdeki 1. kattaki evimde de aynı salon hariç hiçbir yerde çekmiyor. Diğer operatörler sorun yok sorun giderilmez ise operatör değiştirmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  14:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Emrah A.
  23 Kasım
  14:37

  şikayetim ile ilgili hiç bir çözümde bulunulmamıştır.
  ve benim ile hiç bir şekilde iletime geçilip sorunum daha detaylı şekilde dinlenilmemiştir.

 • Emrah A.
  20 Kasım
  13:08

  biraz önce telefonuma ave dan sms geldi mesaj aynen şöyle yazıyor;
  Başvurununuzla ilgili bilgi vermek için irtibat numaranızdan size ulaşılamamıştır. detaylı bilgi için lütfen avea acil yardım merkezini ayarınız.. :)) işte sorun bu siz bile ulaşamıyorsanız normal de beni arayan nasıl ulaşsın.Kampanyalarınız çok güzel ama bu kampanyalardan doğru dürüst yararlanamadıktan sonra o kadar para ödemenin ne mantığı var dimi..

 • 19 Kasım
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş