Avea'da İnternet ve Görüşme Kalitesi İyi Değil!

Melih A. |

Ankara'da Etimesgut ilçesinde, Elvankent'te Atakent mahallesi bölgesinde banka bloklarında ailecek Avea kullanıcısıyız. İnternet paketimiz olmasına rağmen doğru düzgün internete giremiyoruz. Görüşmelerimizde kopmalar oluyor. Sözleşmemin bitmesini bekliyoruz. İlk fırsatta bu operatörü bir daha kullanmamak üzere terk edeceğiz. Şebekede çekiyor görünmesine rağmen ne H+ H 3G E. Hiç birinde verimli internet kullanamamaktayız. Bölgesel bir sorunsa eğer düzeltilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih A.
  21 Mart
  16:53

  Baz istasyonunun kaldırılması nedeniyle internet kullanımı ve şebekede problem yaşadığımı belirttiler. fakat sonuç yok... ne zaman düzelir bilemiyoruz... düzenli olarak faturalar ödeniyor ama. maduriyetim giderilene kadar sizden şikayetçiyim avea !!!

 • 19 Mart
  15:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Mart
  12:57

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş