13 Ocak 2014

Avea'da İnternet Hizmeti Kapsama Alanı Problemi Var!

12.01.2013 tarihinde gün boyu ne telefonumdan ne de Avea jet modemimden internete bağlanamadım. Müşteri hizmetleri yeni ayar gönderdi. Telefonu kapatıp açmamı talep etti ama şehir merkezinde bağlandığım internete evimde bağlanamadım.

Merkezden kastım farklı lokasyon, yoksa evim de merkezde bulunmaktadır. Kayseri İli Esenyurt İlçesi Nurihas Mahallesinde 12.01.2013 itibarıyla tüm gün internet hizmeti yoktu. Hala da yok şikayeti başka bir yerde yazıyorum.

Sabahtan beri 0554485**** numaralı hattımdan müşteri hizmetlerini aradım, telefon defalarca telefon yüzüme kapandı, umarım o da teknik aksaklıktır. D. adındaki müşteri temsilcisiyle iki defa görüşmem yarım kaldı, telefon yüzüme kapandı.

Kazım 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön