Avea'da İnternet Bağlantım Çok Yavaşladı!

Ali O. |

5 gb kotalı Avea jetim var ve 19 lira ödememiz gereken yerde her ay 30 ve yukarısını ödüyoruz. Bu nedenle ve daha iyi bir internet bulduğumuz için jeti kapattırmayı düşünüyorduk. Avea müşteri hizmetlerini aradık ve jetin kapatılmasını istedik ama kapatma servisi %52 indirim yapacağını söyledi. Bizde tamam dedik kapattırmadık.

Daha ertesi gün akşam internette gözle görülür bir yavaşlama oldu. Şu anda ise bu siteye bile en az 15 dakikada girebildim. Hatta çoğu zaman zaman aşımı diye sitelere girmiyor. Gerçekten zor bir durumdayım. Acilen internetin hızlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  14:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş