09 Aralık 2013

Avea'da Faturalı Hatta Geçmek Kolay, Çıkmak İmkansız!

Avea'da kontörlü hattan faturalı hatta geçmek için bir Avea bayiine gidip formaliteleri hallediyorsunuz ve faturalı hatta geçiyorsunuz ama faturalı hattan kontörlü hatta geçmenin herhangi bir yolu yok!

3 Avea hat sahibiyim. Aylık ödemem 150 tl civarı. Bu hatlardan bir tanesini kışın kullanmayacağım için bir Avea bayisine gittim. Daha önce faturalıya geçişi bayiide yaptığım için en makul en mantıklı şey buydu. Avea bayisi, bu işlemi telefonla müşteri hizmetlerini arayarak yapmalısınız dedi.

500 no'lu müşteri hizmetlerini aradım, Müşteri hizmetlerindeki bant kaydında verilen seçeneklerin hiçbirinde hat kapatma dondurma ya da kontörlü hatta geçişle ilgili bilgi yoktu.

Hasan 166 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön