28 Ağustos 2013

Avea'da Çekim Sorunu Var!

Avea ile ilgili 2 adet şikayetim var.

1. ) Maraş'ın Türkoğlu ilçesinin Sarılar mahallesinde Avea çekmiyor. Çok nadir noktalarda çok nadir aralıklarla kesintili görüşme yapılabiliyor. SMS'ler ya çok geç ulaşıyor yada ulaşmıyor. Birden çok telefonla denendi.

2. ) Malatya'nın koskoca Doğanşehir ilçesinde Avea 3g yok. Evet edge ile bağlanıyor internete. O da saniyede 3kb civarı. Kendim denedim ve başkaları da denedi. Nüfusu 40000+. Malatya'nın en büyük ve gelişmiş ilçelerinden bir tanesi.

Bende Samsung Galaxy S3 ve Avea 3G var. Bu yaz belirtilen 2 yere de ziyaret yaptım ve Avea sayesinde çok mağdur oldum.

Furkan 118 Okunma

Cevaplar

  • Furkan03 Ocak 2014

    Tarafıma bilgi verilmedi. Telefon ile aranmış olabilir fakat denk gelip ulaşamadınız galiba. Bilgilendirme buradan yapılırsa sevinirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön