Avea'da BİS Paketini Yenilediğimde İnternete Bağlanamıyorum!

Barış G. |

Şikayetimde de belirttiğim gibi her ay paketimi yenilendiğimde internete bağlanamıyorum. Avea BİS paketindeki çektiğim sıkıntıyı hiç birşeyde çekmedim. Ben şikayet etmekten yoruldum. Avea tekrar etmekten yorulmadı. 1GB Özgür BİS aldım fakat yine kullanamıyorum internete bağlanamıyorum. 3G ve BB simgesi gözüktüğü halde bıktım artık her ay aynı problem. Müşteri hizmetlerini arıyorum bataryayı çıkartın HRT düzenleyicisine bakın ya da TCP IP'ye bakın diyorlar çare bulan yok. Şikayet edince düzeliyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ekim
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş