Fatih Ü. Teşekkür Mesajı

Sorunum halledildi teşekür ettim tüm emeği geçenlere

Avea'da 5454 Adlı Servise Talebim Dışında Üyelik Yapılmış!

Fatih Ü. |

Ben üye olmadığım halde bilgim dışında 5454 servisine üye yapılıyorum. Kendilerini aradığımda internette dolaşırken bir kutucuk seçmişsiniz diyor bu kadar basit mi üyelik?

Benim oğlumda nete giriyor.Benim ıp noma bağlı telefon no bilgim üçüncü şahıslara yani bu firmaya neden veriliyor? Hadi bunlar yapıyor, Avea neden böyle bir şeye alet oluyor?

Bununla ilgili internette ve bu sitede yüzlerce şikayet var. Bu sorunun düzeltilip faturamdan ekstra ücretin silinmesini istiyorum. Aksi halde tüm gerekli yerlere müracaat edeceğim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fatih Ü.
  29 Ağustos
  17:46

  Sorunum halledildi teşekür ettim tüm emeği geçenlere

 • Fatih Ü.
  29 Ağustos
  17:43

  ?ikayet var ekibine te?ek

 • 26 Ağustos
  18:25

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş