Avea'da 20 Mb İnternet 35 TL!

Levent G. |

Üzerime kayıtlı hatlardan aylık 200 tl'nin üzerinde fatura alan Avea bana zaten kullanmadığım 20 mb internet için (evimde sınırsız internetim var) 35 tl faturalandırma yapmıştır. Kamuoyunun vicdanına ve Allah'a havale ediyorum buradan Avea'lı yetkililere sesleniyorum. Bu yanlışlığın düzeltilmemesi durumunda üzerime kayıtlı 5 adet hattımın bir daha dönmemek üzere başka operatörlere taşınacağını bildiririm. 20 mb internet için aylık 200 tl den fazla fatura ödeyen bir aboneyi kaybetmek istiyorsanız siz bilirsiniz.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Levent G.
  30 Ocak
  15:54

  Faturamın düzenlenmesi itibariyle tüketici sorunları hakem heyetine başvuracağım ayrıca bimerede yazacağım bu yangını bir damla su söndürmez ama tarafımız belli olsun

 • Levent G.
  29 Ocak
  14:51

  Ayrıca bu şikayeti bu aşamada çözüldü olarak sınıflayan şikayetvar.com danda şikayetçiyim

 • 28 Ocak
  14:59

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş