Avea Zong-Pappal Ücretlendirmesi!

Vedat K. |

Üzerimde iki tane Avea hattı var birini eşimi kullanıyor. Eşimin arkadaşlarından birine ait bir hesabın çalınması üzerine, hesabı çalan kişiler eşimin arkadaşıymış gibi ondan kod göndermesini istemişler. Bu şekilde zong-PayPal yanıltmasına maruz kaldık. Avea'nın da bu firmalarla anlaşması olması nedeniyle hattım bu işleme izin vermiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda bizle ilgili bir durum değil diyerek konuyu geçiştirdiler. Sonuçta bir ticaret var ve benim bildiğim ticarette iki tarafta kar eder. Avea bu konuda duyarsız kaldı. Avea'nın müşterisinin yanında olduğunu görmek istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat K.
  16 Haziran
  17:02

  Değişen bir şey yok. Aramadım, kendim müşteri hizmetlerini aradım...

 • 16 Haziran
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş