Avea Yurtdışında Mağdur Etti.

Ezgi U. |

Yurtdışına çıkmadan önce Avea operatörümü yurtdışı kullanıma açtım yurtdışı paketi yükledim Fakat hattım çekmesine rağmen yurtdışında arama yapamadım Konu ile ilgili başka bir operatörden Avea müşteri hizmetlerini aradım bana 24 saat içinde döneceklerini ilettiler Yüklediğim paketi kaldığım süre boyunca kullanamadım.

Döndüğümde müşteri hizmetleri ile konuştuğumda hattımın bir defa arandığını, benim açmadığımı iddia ettiler Öyle bile olsa benimle konuşmadan konu Avea tarafından kapandı ve ben yurtdışında mağdur kaldım Ödediğim TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum ve bu mağduriyetimden dolayı operatörümü değiştireceğim. Buradaki kayıp maddi değil manevidir Avea müşterisiyle ilgilenmemiştir

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  12:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri