Avea Yurtdışı Pakette Yanıltıyor.

Zafer K. |

Yurtdışına giderken 19 TL'ye 30 dakikalık paket satın aldım. Fazla konuşmamış olsam da, 1 saniyeyi 1 dakika olarak değerlendirdikleri için Avea'nın hesabına göre paketi 10-13 dakika aşmışım. Bu fark için faturama yaklaşık 70 TL fazladan fark yansıtmışlar. Paketimdeki dakikaların bittiğine dair bir bilgi mesajı da gelmedi.

Ayrıca aradan bir ay süre geçtikten sonra paketin kullanım süresinin dolduğu mesajı geldi. Yani içinde dakika kalmayan paketin süresinin bittiğini bildirmişler. Benzer durumla karşılaşan arkadaşımın başvurusu üzerine paket ücreti ile değiştirilerek faturasında düzeltme yapılmış ve faturası makul bir düzeye indirilmiş. Bu durumu da iletmeme rağmen bu uygulamayı da yapmadılar.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Temmuz
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş