Avea Yurtdışı Paketinin Faturama Yansıtılmaması!

Aygül E. |

19 Haziran 2015 tarihinde Sırbistan Belgrad'a seyahat edeceğim için 30 dk'lık yurtdışı paketi aldım. Fakat sanki hiç almamışım gibi faturama yansıtılmayıp yüksek meblağda (313,25 TL) fatura gönderdiler.
Daha sonra paketi almışım gibi 70 TL olarak değerlendirdiler.
Ancak 48 saatte faturamı düzelteceklerini söylemelerine rağmen herhangi bir değişiklik yapılmayıp faturamı ödemediğime dair gecikme koymuşlardır.

Müşteri hizmetlerinin konudan bir haber olup mağdur etmelerinden dolayı şikayetçiyim.
Uzun süredir kullandığım Avea hayal kırıklığına uğrattı ve operatörümü ne yazık ki bu olaydan sonra değiştirmeye karar verdim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  14:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş