Avea Yurtdışı Paketini Faturaya Yansıtmama.

Can Yücel U. |

4 ve 9 Eylül tarihlerinde 2 adet 50 MB'lik Yurtdışı Internet paketi satın aldım. SMS'lere ve faturaya ilişkin ekran görüntüleri ektedir. Normalde 50 MB'lik internet kullanımına kadar 50 TL faturalandırılmam gerekirken kurumunuz beni tüketici ve zayıf konumda olmamdan faydalanarak kötü niyet gösterilip ikinci paketi hiç almamışım gibi standart yurtdışı tarifesi olan 1 mb internet için 25 TL'den faturalandırdı. Konuyla alakalı şikayetimi 12 Ekim günü telefonla da bildirmeme rağmen bir sonuç alamadım. Talebim değerlendirilerek faturama ekstradan yansıyan 233.70 TL tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum. Yanıtınızı ilerideki yasal taleplerime konu olmak üzere yazılı olarak rica ederim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş