Yavuz B. Teşekkür Mesajı

Avea firmasının bana gösterdiği hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Avea Yurtdışı Paketine Gelen Yüksek Fatura!

Yavuz B. |

Yurt dışına çıkmadan önce 30 dakika paket yaptım. Yurtdışında paketi kullanmaya başladım ancak internet olmadığından dolayı dakikalarımı kontrol edemedim. Mesajla öğrenmek istedim, gönderdiğimde tuşlamalarla yönlendirme sadece paketin olduğuna dairdi. Kalan süre tarzında bilgi verilmedi. Ayrıca dakika aşımına dairde hiç bir mesaj almadım.

Yurda döndüğümde internet sitesini online işlemlerden faturamı kontrol ettiğimde 365 tl'lik ödemeyi görünce şok oldum. İnternet sitelerini inceledim fakat tarifeyi yenilemek için dakikaların bittiğine dair bir mesaj atılmayacağı yazmıyordu. Bu konuda çok kötü mağdur oldum, telefonla çağrı merkezlerini aradım, fatura kesilmediğinden dolayı bilgi vermediler.

Etiketler :

Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz B.
  24 Ekim
  13:13

  Avea firmasının bana gösterdiği hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

 • Yavuz B.
  24 Ekim
  13:11

  Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

 • 07 Ekim
  11:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş