09 Nisan 2013

Avea Yurtdışı İnternet Paketi!

THY Kurumsal Tarife -FPM TARİFE2 abonenizim. 28. 03. 13 – 04. 04. 2013 tarihleri arasında Yurtdışında bulundum. Gitmeden önce aşağıdaki Yurtdışı paketlerini almama rağmen AVEA, son gün !! beni arayarak paket aşımı olduğunu belirterek 500 TL gibi fahiş bir tutarın extra faturalacağını bildirdi: Paket aşımını bilgilendirmediğiniz, , Paket aşımına izin verdiğiniz, Müşterinin MB. Kullanım bilgisini online sorgulamasını sağlamadığınız Sebeplerinden dolayı ; 75 MB . kullanımı bana en üst tarifeden fatura etmenizi kabul etmediğimi şimdiden bildiririm. “ Aylık 200 MB İnternet Paketi- 150 TL” paket çerçevesinde faturalandırılmasını rica ederim.

Ergün 188 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ergün 29 Nisan 2013

  20 gündür inceliyorsunuz. Avea ; dilekçeme, sikayetime, telefonlarıma rağmen Fatura cıkmadan bir işlem yapılamaz dedi. Evet fatura cıktı. 814 TL !!! fahis bir fatura cıkardınız.58 TL olması gerekirken. Aşağıdaki haklı sebeplerimden 814 TL. faturanın 58 TL olarak düzeltilmesini istiyorum 1- AVEA yurtdışı internet paketi aldığım halde , paket aşımına izin veriyor. 2- AVEA yurtdışı internet paketi , paket aşımı olduğu anda mesaj- bilgi vs. ile uyarmıyor. Nedense !! 804 TL lik Aşım gerşekleştikten sonra arıyor !!! 3- AVEA müşterisine yurtdışında ne kadar internet kullandığı bilgisini vermiyor.( Avea online işlemlerden sorgulatmıyor. Telefonla, kısa mesajla vs. hiçir şekilde sorgulatmıyor. Müşteri olarak ben byte larımı sayacağım !!!

 • Ergün 19 Nisan 2013

  10 gündür inceliyorsunuz. HAla bir sonuç yok. Benim sorum faturanın detayı ile ilgili değilki faturanın cıkmasını bekliyorsunuz. Başından beri her zaman teknik olarak mümkün değil!! diyordunuz. "Turkcell nasıl yapıyor bunu" dediğimde çarkedip mümkün dediniz. Yurtdışı internet kullanım bilgisinin verilmesi konusunda....O zaman bu eksiklik size Avea ya ait ve bunu müşteriye fatura edemezsiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön