Avea Yurtdışı Görüşmesinde Haksız Yere Para İstiyor.

Ecenur B. |

Telefonumu yurt dışına açtırdım ardından Yurtdışı Aylık 30 Dakika Konuşma Paketi satın aldım. Paketim de Pro600 4GB tarifesi. Faturam en fazla yurtiçi satın aldığım internet ile 96,01 TL gelmesi
gerek ama 197,00 TL gelmiş durumda.

553292** numaralı hattı ki kendisi de Avea'lı, Venedik'teyken onu aramaya çalıştığımda başka birine bağlandı, ardından Milano'dayken aradığımda konuşma yapılıyor gibi gözükmesine rağmen ses gelmedi ki İtalya'nın merkezi yerlerindeydik. Numarasının başına ülke kodunu girmiştim. Faturamı detaylı olarak incelenmesini ve incelemeyi talep ediyorum.553292** ile yapmayı beklediğim ama başka birilerine bağlandığım görüşmelerin ücretten düşürülmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  11:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş