Avea Yurtdışı Arama ve Faturalandırma Sorunu.

Behcet Yoldaş K. |

Aile paket tarifesindeki hattıma yedek hattım yurt dışı aramalara telesekreter vasıtasıyla açık kalmış. Açık olduğuna dair ne uyarı mesajı ne de bilgi mesajı gelmiş. Şirket hattı olarak kullandırdım. 1516 TL fatura çıkartılar. Mobil dünya paketinden hesaplasın istedim onu da kabul etmiyorlar.

Güven verip faturalı yaptırdılar ek ücret gelmeyeceğini garanti ettiler ama sonra tuzak mesajlar üyelikleri abonelikleri fatura tutarları çıkartıyorlar. İsteseler hepsi tek ana hat üzerinde engel koydurabilirler ama bir fırsat bulup hata oluşturtuyorlar ve güvenlik açığı bıraktırıyorlar.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behcet Yoldaş K.
  03 Ağustos
  10:56

  Avea beni aramış ama görüşme yapmadı. Ben 2 gün sonra aradım. Sonucun aynı olduğunu faturada bir yanlışlık olmadığını belirttiler. Yurtdışı arama, actırma, bilgilendirme ve kapatırma uygulamalarının SMS bilgisi bildirimlerinin olmadığını söylediler.

 • 01 Ağustos
  18:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Temmuz
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş