Kadir Can K. Teşekkür Mesajı

Süreç biraz uzun sürse de sorun çözüldü. Bu konuda emeği geçen şikayetvar ve avea yetkililerine teşekkür ederim.

Avea Yurt İçindeyken Yurt Dışı Tarifesi Uyguluyor!

Kadir Can K. |

12 Ağustos tarihinde tatil için gittiğimiz Çeşme'de kullanmakta olduğum Avea hattım otomatik olarak (herhangi bir uyarı gelmeden ) yurt dışındaki bir GSM operatörünün hattına bağlanmış. Bu bana herhangi bir şekilde bildirilmediği için bende hattımın tarifesindeki interneti kullanıyorum diye bir süre kullandım.

Bir süre sonra cep telefonuma bir mesaj gönderdiler. Yurt dışında kullanmış olduğunuz internet ücreti şu an itibariyle 100 lira olmuştur, diye. Birde dalga geçer gibi not düşmüşler. Son 12 saatlik internet ve telefon görüşmeleri dahil değildir diye. Müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım. Durumu inceleyeceğiz dediler. Sonrasında bir yanlışlık yok diye mesaj geldi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Can K.
  15 Eylül
  11:38

  Süreç biraz uzun sürse de sorun çözüldü. Bu konuda emeği geçen şikayetvar ve avea yetkililerine teşekkür ederim.

 • 12 Eylül
  15:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kadir Can K.
  07 Eylül
  18:24

  Söylediğim sorunu hiç değerlendirmeden, araştırmadan otomatik bir cevap gönderdiler. Çözüm üretmediler, haksız kazanç için ellerinden geleni yapıyorlar. Ama bu iş burada bitmez. Ne gerekiyorsa yapacağım, gerekirse dava açacağım.

 • 04 Eylül
  17:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş