Avea Yurt İçi Görüşmelerim Yurt Dışı Görüşme Olarak Ücretlendirildi.

Cengiz D. |

23.04.2014 - 23.05.2014 dönemi ve bir önceki dönemde de Balıkesir/Burhaniye ilçesinde yaptığım yurt içi görüşmeleri Burhaniye sınırları içerisinde bulunmama ve hattımın uluslararası görüşmelere kapalı olmasına rağmen yurt dışı arama olarak Avea A.Ş. tarafından tarafıma fatura edilmiştir.

Bu konudan ötürü şikayetimi profesyonel iş anlayışına sahip olduğunu düşündüğüm şirketinize ait müşteri hizmetlerine bildirmiş olmama rağmen kendileri tarafıma konuya istinaden yurt dışı görüşme yaptığımı ifade etmektedirler. Sonuç olarak tarafıma yansıtılan haksız faturanın düzeltilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Temmuz
  13:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş