Avea Yurt Dışında Mağdur Oldum!

Seren O. |

Hattımı yurt dışına açtırdım ama Avea izin vermediği surece hiç bir arama yapamadım. Günde 30 kere birini arasam 1 tanesini zoraki aradı ve kendi kendine kesilip kapanıyordu. İnternet paketi aldığım halde bana hiçbir bildirim gelmedi ve paketin bitimini bildirmeden Kendisine göre tl'den kesinti oldu.

Bu konu hakkında şikayetçiyim yurt dışında mağdur oldum böyle bir hattı 11 yıl kullanan biri olarak hattımı değiştirmeyi düşünüyorum...

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  08:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  11:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri