Avea Yurt Dışında Kullanım Sonrası Fatura Şoku!

Yasemin E. |

18-25 ağustos tarihleri arasında yurt dışı seyahatimde kullanmak üzere 1 ay geçerli 30 dk'lık yurt dışı konuşma paketi satın aldım. Geri dönüp fatura detaylarımı incelediğimde paket aşımı yapmamama rağmen belli bir süre sonra sanki 30 dk'lık süre bitmiş gibi ücretlendirme başlatıldığını gördüm.

Aynı zamanda Türkiye'den beni aramak için hattına 100 dk'lık yurt dışı konuşma paketi tanımlayan bir yakınımın da aramaları dolayısıyla şahsıma ücretlendirme yapılarak 330 TL'lik bir fatura kesilmiş. Bu duruma itiraz etmek ve de bilgilendirilmek amacıyla aradığım müşteri temsilciniz tarafından ise hiçbir şekilde tatmin edici bir cevap alamadım. Konu ile en kısa sürede ilgilenilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  14:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Eylül
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş