Avea Yurt Dışında Hattımı Kullanamıyorum!

Ayşenur A. |

Yurt dışına çıkmadan önce Aç yazdım 5555'e yolladım bana telefonunuz yurt dışı kullanıma açıktır diye mesaj geldi. Şu anda yurt dışındayım ve hattımı kullanamıyorum *150 yi arıyorum mobil ağ kullanılamamaktadır diyor. Şu anda çok mağdur durumdayım banka hesaplarıma ulaşamıyorum mesaj gelmediği için. Sorunumun bir an önce halledilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  10:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mart
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş