13 Haziran 2014

Avea Yurt Dışında Haksız Ücretlendirme Yaptı!

22-24 Mayıs tarihleri arasında İngiltere seyahatim öncesinde 30 dk yurtdışı paketi aldım. Konuşmalarımın çoğu zaman kesilmesinden dolayı (1 sn, 4 sn, gibi konuşmaların bile ücretlendirilmesi) kullanım detaylarına bakamadan fazla ücret ödememek adına yurtdışında iken tekrardan 30 dk'lık bir paket daha aldım.

Geri döndüğümde ücretlendirmenin 30 dk'lık ilk paket bitmeden (6. aramadan sonra) dakika üzerinden ücretlendirilmeye başladığını kullanım detaylarında gördüm. Alınan ve giden çağrılar kendi içlerinde belli bir standart tarifeden ücretlendirilmemiş.

Faturamın araştırılması ve indirim talep etmekteyim. Eğer bir şey yapılmazsa bir sonraki seyahatimde yerel olan uygun operatörleri kullanacağım.

Özgür 443 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön