Avea Yurt Dışına Hattımı Açamadı!

İzmir E. |

Yurt dışına hattımın açıldığı bilgisi verildiği ve inanmayıp tekrar aradığım halde açılamamış. Teknoloji dehası Avea'ya Kıbrıs'tan Tweet attım. İstanbul'a döndüm kayıt bıraktım dönüş yok. Bir hafta geçti aradım kayıt oluşturulmamış dediler. Nihayet kayıt oluşturuldu mesaj geldi. Kayıt oluşturulduktan 3-4 gün sonra iki kez aranmışım ancak ulaşılamamış. Dün tekrar aradım bugün tekrar aranırsınız dediler aranmadım. Yurt dışı işini ve müşteri memnuniyetinde sınıfta defalarca kalıyorsunuz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İzmir E.
  07 Eylül
  22:43

  Bir ay olucak donen yok Avea dan..musteride baglilik yaratamiyorsunuz.

 • 04 Eylül
  17:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş