Avea Yurt Dışına Çıkmadığım Halde Ücret Yansıttı!

Gökhan Y. |

2010 yılı'nda Didim'e gittik. Avae hattını kullandığımda bana temmuz ve ağustos aylarına ait yüklü miktarda fatura geldi. Bunu Avea müşteri hizmetlerine ilettiğimde hattımın yurt dışına açık olduğunu ve şebeke ile aramanın manuel ile yapılması gerektiğini, faturaya yansıyan tutarları ödemem gerektiğini belirttiler.

Ben yurt dışına çıkmadığımı söyledim gerekirse araştırılmasını istedim. Herhangi bir sonuç alamadım. En son bu siteyi çare olarak gördüm. Kullanım ücreti dışında bana ödetilen ücretlerin tarafıma ödenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  11:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan Y.
  22 Eylül
  18:20

  Avea GSM şirketi 12 Eylül 2013 tarihinde yaptığım başvuruya herhangi bir çözüm üretmemiş, açıklama yapmamış, beni muhattap almamıştır.

 • 12 Eylül
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş