Avea Yurt Dışı Tarifesini Aştığımı İddia Ediyor!

Nagihan U. |

20 Ekim 2013 tarihinde yurt dışına çıktım ve çıkarken Avea'nın 90 dk 45 tl olan yurtdışı tarifesini satın aldım. Döndükten sonra bana 256 tl fatura geldi ve bu faturaya itiraz ettim ardından faturam 100 tl'ye indirildi.

Ardından 1 ay geçti ve şimdi 419 tl fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda faturanın 27 Ekim tarihinden sonraki görüşmeleri kapsadığını ve yurtdışı tarifemi aştığım için 419 tl geldiğini söylediler, fakat ben 27 Ekim tarihinde Türkiye ye giriş yaptım ve bunu pasaportumla da kanıtlayabilirim.

Şimdi durumun incelemeye alındığını ve bana geri döneceklerini söylediler umarım bir yanlışlık olmuştur fakat böyle büyük bir yanlışlığın böyle büyük bir operatör tarafından yapılıyor olması çok güven sarsıcı. Gereğinin en kısa zamanda yapılmasını ümit ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  12:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Aralık
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş