Avea Yurt Dışı Tarifesinde Fazla Ücret Kesiyor!

Damla M. |

Bu kaçıncı Avea gazabım saymakta zorlanıyorum. Neyse konuya geliyorum. Ben dün yurt dışı arama dk'sı 80kr. 10 TL karşılığında bu tarifenize kayıt oldum. Yurt dışını aradım 6, 7 dk siz deyin 10 dk konuşma sonrasında 18 TL'min bittiğini gördüm ve konuşmam yarıda kesildi.

Avea'nın nasıl "Avea" olduğunu anlamak hiçte zor olmuyor. Bu da yetmiyormuş gibi bayiideki bir takım çalışanlarınız gerek İzmir'de olsun gerek Kocaeli'de gerek İstanbul'da olsun müşteri memnuniyetine özen göstermiyorlar. Şuan çok sinirliyim, yansıtmamaya çalışmam sizi haklı göstermez. Avea ile son münakaşamdır.

Etiketler :

Personel Davranışı Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  10:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Eylül
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş