Avea Yurt Dışı Tarifesi!

Onur Ö. |

Avea dan şikayetçiyim. Sözlüm yurt dışına çıktı sözde 120 dk adı altında bir paket verdiler 106 dk kullanmadığı halde ilk ay faturası 220 Türkiye de kullandığı ikinci ay faturası da 300 geldi.Benim faturamda 234 gelmişti yanlış bilgi yüzünden. Tam 1 ay uğraşıp 92 ye indirebildim.Ama bu sefer uğraşmayacak hemen Pazartesi salı tüketici hakları mahkemesine gideceğiz.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  30 Temmuz
  19:11

  mahkemede görüşürüz.Eğer kazanırsam gazeteye ilan verecem şikayetimi ve haklılığımı.

 • 28 Temmuz
  17:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Onur Ö.
  29 Mayıs
  22:09

  Sayın avea,
  Salı günü yani 28.05.2013 tarihinde tüketici hakları hakem heyetine başvuruda bulunduk.Bizden yapmamız gereken tek şeyin size dilekçe yazıp iadeli taahhütlü postayla size göndermek ve 30 gün içinde sizden cevap beklemek olduğunu eğer dönüt sağlanmazsa o zaman dava sürecinin başlayacağını söylediler.Artık size yazmaktan bıktık.Bugün dilekçemizi postaladık derdimizi anlattık belki 20.kez.Umarım bu son uğraşımızı çabamızı dikkate alır Hakkımız olanı yapıp faturalarda düzeltme yaparsınız.Yoksa on yılda sürse bu işin peşini bırakmayı düşünmüyoruz.120 dakika diye sattığınız paketin 106 dakikasını kullanıp 500 tl fatura ödemek nasıl olurdu empati yapıp şikayetimizi değerlendirin lütfen.İyi günler diliyorum

 • 29 Mayıs
  09:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş