Avea Yurt Dışı Tarifesi!

Fertan M. |

050569**** nolu hattım Kıbrıs'a gittim dakika olarak fiyat söylendi fakat yurt dışında 6 saniyenin 1 dakika olduğu söylenmedi ilk gittiğimde 180 tl'ye yakın ikinci gittiğimde hiç arama yapmadığım halde 52,50 tl geldi. Konuşma detayını bile 500'ü arayarak öğrenmek zorunda kaldım ilk istediğimde bütün konuşmaların süresi yoktu 2 kere daha istedim ve yine bütün süreler yazılı olarak gönderilmedi ve vergiler vs. fiyatlar topladığımda 180 tl etmiyordu eğer bu yanlışlıklar düzeltilmezse en yakın zamanda hattımı değiştireceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  10:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır.

  Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize SMS gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş