Avea Yurt Dışı SMS Başlığı Adı Altında Ücret Kesiyor!

Erkan K. |

Tüm dönem faturalarımda göndermediğim halde yurtdışı SMS başlığı altında para kesiliyor ve detaya baktığımda +44 kodlu ülkeye SMS atılmış gözüküyor. Bu SMS'i kesinlikle kullanmadım ve Avea müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şekilde sorunuma çare bulamadım. Avea'nın müşteri memnuniyeti işte bu kadar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  13:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Erkan K.
  20 Eylül
  15:23

  Avea\'dan artık kesinlikle uzak duracağım. Yapmadığım bir harcama için sokağa atacak param yok!

 • Erkan K.
  15 Eylül
  14:09

  Gerekli incelemeyi yaptık diyip bana fatura detayını okuyan bir şirket!! Gerçekten bravo Avea. En kısa zamanda hattımı başka operatöre taşıyorum. Hiç değilse onlar bir çok yerde çekiyor!

 • 13 Eylül
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş