Avea Yurt Dışı Paketi1

Ece A. |

22.06.2014'de yurt dışı 90 dk 45 tl yurt dışı paketi aldım bugün faturam 697 tl geldi ve Avea müşteri hizmetlerini aradığımda yurt dışı görüşmemin 38 dk. olduğu ve bunun faturalandırıldığını öğrendim yani hem yurt dışı paketi aldım hemde ücretlendirmeye tabi oldum bu nasıl bir şeydir acaba bana yurt dışı paketimin tanımlanmadığını söylediler.

Fakat paketimin tanımlandığına dair mesaj geldiği gibi Avea online'dan baktığımda da paketimin hala aktif olduğunu görmekteyim gerekenin yapılmasını istiyorum ben böyle bir fatura ödemek istemiyorum!

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  08:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Temmuz
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş