Avea Yurt Dışı Paketi ve Yüksek Faturalandırma Sorunu.

Fatma S. |

Mart ayı içerisinde yurtdışını aramak üzere Alo Avrupa paketini satın aldım ve iki gün içerisinde yaklaşık 100 dk kadar konuşma yapıp paketi iptal ettirdim. Faturamı sorgulamak için aradığımda 160 TL'lik bir faturam olduğunu ve Alo Avrupa paketinde 100 dk'min hala var olduğunu gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kıyı şeritlerde yurt dışını aradığımızda sanki yurt dışından arıyormuş gibi sinyal alınabileceğini ve o şekilde tarifelendirileceğini belirttiler. Ben İstanbul, Bağcılar da oturuyorum. Bağcılar kıyı şerit mi ve olsa bile böyle bir şey olamaz. Faturanın kesilmesi nedeniyle de herhangi bir değişiklik yapamadıklarını söylediler. Bu hata Avea kaynaklıdır bedelini ben ödemeyeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Paket-Tarife İptal Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  09:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  14:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş