Avea Yurt Dışı Kullanımı!

Ekrem K. |

Yurtdışına çıkmadan önce AVEA'nın yurtdışı indirimli paketleri olduğu haberini aldım. Bunun üzerine avea. com. tr'ye girerek online işlemlerden hattıma 30 dk'lık kullanım paketi ve ayrıca aranma paketi tanımladım. Ertesi gün emin olmak için tekrar siteye girip kontrol ettiğimde hattıma tanımlı 30 dk'lık paket görünüyordu.

Buraya kadar her şey güzel. Yurt dışından dönüp faturamı görünce acı gerçeklerle karşılaşmış oldum. Her zamanki gibi AVEA klasiği ile nerden bir açık bulsam da faturayı şişirsem mantığı ile hattım tanımlanmamış ve 200 TL fatura yansıtılmış. Her attığımız adımı tek tek müşteri hizmetleriyle teyit mi etmemiz gerekiyor? Bu mudur kurumsal bir hizmet sunmak?

Etiketler :

Yurtdışı Görüşme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  15:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  15:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş