Avea Yurt Dışı Konuşma Paketini Kullanamadım!

Özlem E. |

Avea'nın hizmeti olan 90 dk yurt dışı paketini ekimin ilk haftası aldım. Hiçbir sorun yaşanmaması için 4 Levent metro çıkışındaki Avea bayiye tüm işlemleri yaptırdım. 3 Ekim günü yurt dışına çıktığımda hiçbir şekilde arama yapamadım.

Avea müşteri hizmetlerine ulaştım sorunumu söyledim kayıt oluşturuldu numara 1-22709054***dır fakat çözümle ilgili bana geri dönüş olmadı. Döndükten sonra 2 kez daha aradım kaydım olmadığını söylediler müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Ben yurt dışında rezil oldum paramı geri istiyorum. Avea ilk hattım 15 senedir kullanıyorum hattımı hemen kapatacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  11:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş