Avea Yurt Dışı İnternet Paketi Sorunu!

Missemo K. |

Eylül ayı içerisinde bir haftaya yakın yurt dışında bulunacağımdan Avea'dan 20 MB'lık internet paketi aldım, daha ilk günde kullanımınız 100 TL'yi aşmıştır mesajı ve yine 2.günde internet kullanımınız 250 TL'yi aşmıştır diye toplamda 2 mesaj aldım. Bu mesajların hiç birinde 20 MB'lık internet kullanımınız bitmiştir, yenilemek için v. s. tuşlayın, ya da bundan sonraki kullanımınız şu TL'den fiyatlanacaktır diye bir mesaj almadım.

En nihayetinde eylül faturam 418 TL geldi. Avea'nın eksik ve yanıltıcı bilgilerle müşterisine yüksek fatura göndermesinden şikayetçiyim, bu şikayetimi sitesinden yazarak belirtmeme rağmen herhangi bir geri dönüş ya da bir düzeltme olmadı. En kısa sürede operatörümü değiştireceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  15:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.11.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ekim
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş