04 Nisan 2013

Avea Yurt Dışı İnternet Fiyatında Çığır Açtı!

Yurtdışında bulunduğum 13. 2. 2013 den 20. 2. 2013 e kadar sürede AVEA yurtdışı 26, 6 MB internet kullanımı için benden (vergisiz 562 tl) gibi fahiş ücret talep etmiştir.
Avea şirketine 3 kez fatura düzeltme talebinde bulundum, netice alamadım.

İnternet kullanımından bu yüksek meblağın adil kullanım ölçüleri içerisinde yeniden hesaplanmasını ve bir üst paket olan ''Aylık tüm dünya'' 50 MB :125 TL e geçirilmesi ile ilgili AVEA ya şikayetimi yazılı olarak posta yolu ile belirttim , cevap alamadım.

Konu ile ilgili BTK ya şikayetim var, henüz oradanda bir cevap almış değilim. Avea nın orantısız fahiş fiyat uygulamasının kurbanı oldum. Faturamın hakkaniyetli bir ölçüye çekilmesi talep ediyorum.

Teoman 126 Okunma

Cevaplar

  • Teoman'ın Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    ortak yol bulunarak cozuldu

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön