Avea Yurt Dışı Banka Güvenlik Mesajlarını Alamıyorum!

Yusuf D. |

Şu anda yurt dışındayım. Telefonum yurtdışı kullanımına açık fakat bankalardan gönderilen 3D secure mesajlarını alamıyorum. Daha önce kullandığım operatörlerin hiçbirinde bu sorunu yaşamadım. Bu durum beni çok zor durumda bıraktı.

Etiketler :

SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf D.
  05 Kasım
  12:20

  Merhaba,
  halen HSBC Bank 3d secure code mesajlarını alamıyorum ve sadece bu yüzden kredi kartını kullanamıyorum. Sorun kesinlikle giderilmedi. Yurt dışında olduğum için bana telefondan ulaşmanızı istemiyorum. Sorun giderilmez ise bu yüzden operatör değiştirmek zorunda kalacağım.

 • 16 Eylül
  13:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.09..2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Eylül
  15:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş