Avea Yüksek Tutarlı Fatura!

Meryem Y. |

Yaklaşık sekiz yıldır avea müşterisiyim, 7 ay önce faturalı hatta geçtim ve çok pişmanım! seç tarifesiyle aylık taş çatlasa 40 lira ödemem gerekirken 110 liralar 70-80 liralar ödüyorum. siz buna bir son vermezseniz ben vereceğim artık katlanacak bütçem de sinirim de kalmadı!

Müşteri hizmetlerinin de bu konuyla hiç ilgilendiğini düşünmüyorum çünkü çok denedim. ümitsizlik içinde buraya şikayet ediyorum, hattımı kapatmayı düşünüyorum, yeni bir numara almak her ay olağandışı fatura ödemekten kolay olacaktır!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  16:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş