Avea Yüksek Miktarda Borç Çıkardı!

Onur Çağrı K. |

3 ay kadar önce hattımı başka bir operatöre taşıdım. 2 ay kadar önce 50 küsür liralık bir fatura borcunuz bulunmaktadır ödenmemesi halinde aylık yüzde 2'lik bir faiz uygulanacaktır diye aranmıştım ben. Tabi unuttum bir dahada bilgilendirilme yapılmadan dün akşam hukuk bürosundan arandım ve 119 liralık borcunuz var ödenmemesi halinde icralık olacaksınız diye. Anlamadığım 2 ayda nasıl bu kadar yüklü bir borç çıkarabildiler anlamadım. Düzenlenmesi gerekiyor yoksa ödenmeyecek.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  15:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Kasım
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş