Avea Yüksek İnternet Ücreti Yansıttı.

Ahmet S. |

Cep telefonum ile hatayla birkaç kez internete girmişim, birazda telefon açık kalmış. 1 gb kullanım ücretine 90 tl yansıtmışlar. Bunlar ve bunlar gibi şirketler insanların zaaflarını kullanarak ufacık bir girme ve dakika aşımlarında insanları nasıl mağdur edeceklerini biliyorlar. Burası Türkiye asgari ücretin 900 tl olduğu ve çoğu insanın asgari ücretle çalıştığı bir ülkede nasıl olur da böyle fahiş fiyatlar ortaya çıkabiliyor. İnsanların dürtülerini, isteklerini, hedef alarak para kazanıyorlar. Taahhüt bitsin bütün hatlarımı Avea'dan çıkartacağım. Tüketici Hakları bunlar için bir şey yapmalı.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  13:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Mart
  13:05

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş