24 Mart 2014

Avea Yüksek İnternet Kullanım Ücreti Aldı.

Daha önce Avea telefon faturasıyla ilgili 80 ve 130 TL'lik faturası ilgili yazdığım yazı neticesinde geri dönüş yapılmış internet kullandığım söylenmiş internet kullanmadığımı beyan ettim halde açık gözüküyor. Beyefendi ben internetinizi kapatayım diyor ayrıntılı fatura göndermiyorlar. Telefonda bana söylenen 80 GB internet kullanımın olmuştur oysa böyle bir kullanım olmadığı gibi evimde internetim var kullansam onu kullanırım.

Birde hala ödemediniz faturayı kapatıldı ceza ödememeniz için ödeyin telkininde bulunuyorlar. Durumu açıkladım servisle görüştüreyim dedi hattan ayrılmayın dedi ama telefonu kapattı 4441500 ile bize ulaşın diyorlar ama 7 gün 24 saat bu numaraya ulaşılamıyor.

Hüseyin 62 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 27 Mart 2014

    doğrudur müşteri hizmetleri 26/03/2004 de beni aradı çaldırıp kapattı ben cebimden çıkartana kadar kapandı anlayın nasıl aradıklarını ben ayrıntılı fatura istiyorum kardeşim nereye kime ne yazmışım nereye girmişim öğrenmek istiyorum ben devlet memuruyum sabah 8 akşam 5 dairede internetle uğraşıyorum 5 den sonra evimde internetim var telefon internetini neden kullanayım her türlü yasal haklarımı arıyaçağım bu nedenle ayrıntılı fatura gönderilmesini talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.03.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön