Avea Yüksek İnternet Faturası Gönderdi!

Sirma Nur K. |

Avea'dan birden fazla hatta sahip bir kullanıcısıyım. Hattıma internet kullanım ücreti olarak 90 lira civarında ücret geldi. Bu hattın takılı olduğu telefon oldukça eski model bir telefon bilerek ve istemli olarak internete girmesi mümkün değil istesem de açmıyor zaten siteleri Avea müşteri memnuniyetinin göz önüne almalı geçmiş dönem kullanımlarım, ödemelerim incelenip göz önüne alınarak gerekli yardımın yapılmasını istiyorum. Sınırsız internet kullanımının bile bu kadar ücretlendirilmediği şebekede ödenmesi istenen bu tutar normal değildir.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  08:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş