Avea Yüksek İnternet Faturası!

Seval Ö. |

15 yıldır ne numaramı ne hattını değiştirdim. Her zaman savundum hiçbir zaman ihanet etmedim ama benim için artık bitti. Kurumumuza özel yaptıkları kampanya biter bitmez yeni tarifeye geçtim ama bu ay faturayı elime aldığımda 45 TL ödemem gereken yerde 145 liralık faturayla kalakaldım. Tarife geçişi esnasında kullandığım internet faturası imiş. El insaf be! Ben o kampanyadaki 2 GB internet 1 ayda hiç tamamen harcamış mıyım? 1-2 günde internet kafemi işlettim telefondan? Ayrıca faturada kaç GB kullandığım neden yazmıyor açık açık?

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  10:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Seval Ö.
  09 Eylül
  18:41

  Müşteri memnuniyeti sağlanmadığı gibi, ne kaç mb/gb kullanıma o kadar ücret geldiği yine taraflarından açıklık getirilmedi. Bir hata olmadığına dair bir mesaj geldi ama o da Bimcell den. Ben bimcelli miyim? Özürleri kabahatlarinden büyük!

 • 08 Eylül
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Seval Ö.
  07 Eylül
  21:07

  Detaylandırılmadıkları kullanımın ücretini istemektedirler.