Avea Yüksek Gelen Faturayı Açıklayamıyor!

Mujgan A. |

9 Nisanda şirket adına olan hattı ayrıldığım için kendi adıma aldım. Uygun bir tarife olsun dedim. Şirket yetkilisi ilgilendi. İstanbulcell diye belediye çalışanlarına özel, hiç alakam olmayan paket seçilmiş.163, 191,65 TL borç çıktı.Başka pakete geçmek istedim.olmaz sim kart değiştirin dediler. Onu yaptım bu sefer hiç konuşmadan yüksek fatura çıktı. Ödeme yapmak istediğimde 25.000 TL civarı borç görüyorum. Faturalarım bana hiç ulaşmadı. Soft halini de alamadım.Arıyorum kendileri de göremiyor.Avea üç ayda bıktırdı. İtirazlarıma yanıt verilmiyor.Dava açacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mujgan A.
  31 Temmuz
  19:48

  Merhaba,
  Arandığım belirtilen ilgili tarihte arandığım ve ulaşılamadığıma dair operatörümden gelen bilgi mesajı bulunmuyor. Belirtildiği gibi müşteri hizmetlerini aradım fakat şaşırtıcı olmadığı üzere bilgi verilemedi. 24 Temmuzda mail gönderdim. Haksızca alınan ve açıklaması yapılamayan faturalara itirazım devam ediyor.Yanıtını bekliyorum.

 • 23 Temmuz
  09:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mujgan A.
  18 Temmuz
  13:50

  Avea müşteri hizmetlerinden aradılar. Tüm sorunlarım için beni alalakasız şekilde eski çalıştığım kuruma yönlendirdiler. İtirazım olan, ödediğim fakat içeriğini hiç görmediğim faturaları talep ettim. İlgisi olmayan faturalar geldi. Bugün internet bankacılığından bir fatura daha ödeyeceğim fakat ne ben nede avea fatura içeğini bilmiyor. Şikayetim devam ediyor.

 • 17 Temmuz
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş