Avea Yüksek Gelen Fatura!

Murat C. |

18. 04. 2013 son ödeme tarihli faturam 606. 00 tl borç geldi. bursasporcell tarifesindeyim aylık 1000 dk lık tarifedeyim böyle bir faturayı görünce şok geçirdim. müşteri hizmetlerini aradığımda 1000 dk lık kotayı aştığım ve üzerine 1500 dakika daha konuşmuş olduğumu söylediler yani toplamda 2500 dakika o ay içinde konuşmuşum.

Bunda yanlışlık olacağını söyledim ben iş adamı değilim. bu kadar dakika zaten konuşmama imkan yok. böyle yüklü fatura olmaz. bunun incelenmesini istiyorum. ben bu faturayı ödemeyi düşünmüyorum lütfen bana mantıklı bir açıklama yapılsın ve bu yanlışlık düzeltilsin.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  17:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mayıs
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş