Avea Yüksek Gelen Fatura!

Metin B. |

Yıllardır operatörünüzün hizmetini almaktayım. Lakin son dönem gelen faturalarım mevcut görüşmelerimin üzerinde olduğundan dolayı yüksek faturalarla karşılaşmaktayım. Müşteri hizmetlerini aradığım takdirde yapabilecek bir şey olmadıklarını iletmekteler.

Halbuki tarifenizi aştığında bilgilendirme mesajı yada tarafıma çağrı vermeleri gerekmekte. almış olduğum paketi %100 aşmış olduğumda bana bilgi vermeleri gerekirken biz tüketicileri yanıltma çabası içerisindeler. Ne müşteri hizmetleri ne de bayileri hiçbiri yardımcı olmamıştır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  09:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mart
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş