Avea Yüksek Faturalandırma Yaptı.

Fatma Ö. |

2011 yılında Avea'dan faturalı hat almıştım aylık sabit 20 TL. O ay kotayı aşmışım diye 400 TL'lik fatura çıkardılar vede kapandı ödeyemedim diye ve ertesi ay gelen faturada yine o rakamlarda fatura kesmişlerdi. Kapalı olan telefonuma ve avukatlık oldum ve o zamanlar dökümanını istemiştim göndermediler ki tüketici haklarına şikayet için 2 sene önce 50 bin TL'ye krediye ev aldım.

Onu satmak istediğimde şimdi Avea hacizi koymuş zaten sizlerden ricam o tarihden bu zamana kadar ki yüksek meblağnın sorulması vede Beylikdüzü Migros içinde bulunan Aveya'ya benim dokümanlarımın gelmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Nisan
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş