Avea Yüksek Fatura ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri.

Niyazi Hatice A. |

136 TL gelen faturam 184 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradım fakat konuyla ilgili 7979 abonelik diye bir şey söylediler nereden abone olunmuş? Nasıl abone olunmuş? Diye sorduğumda herhangi bir açıklamada bulunmadılar mail atacaklarını söyleyip telefonu kapattılar ancak hala mail gelmedi. Aksi bir şey konuşmadığımı Avea'da ses kaydımın alındığını bilerek söylediklerimin arkasındayım. Yıllardır Avea kullanmaktayım hat üzerinde 2 tane telefon var. Taahhütleri bozdurup bir sefer yüksek fatura ödeyip hattı kapattırıp Avea'dan kurtulmak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  13:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  13:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş