Avea Yüksek Fatura Ücreti Yansıttı!

Halil İbrahim D. |

2012 ekim ayında Avea müşteri temsilcisi beni aradı ve bana özel bir tarife olduğunu faturalı hatta geçersem 23 liraya tarifeden yararlanacağımı söyledi onay verdim geçtim.

1 yıl sonra yine ekim ayında müşteri temsilcisi aradı ve taahhüdün dolduğunu ve uzatmamın durumunda tarifem 26 liradan devam edeceğini söyledi. Tekrar tekrar sordum bakın 5000 sms 500 dk, sınırsız internetim de hiçbir değişiklik olmayacak fiyatı da 26 lira olacak değil mi dedim evet efendim dediler bende onay verdim.

Bir fatura geldi 126 lira aradım itiraz ettim tarifeniz 26 olamaz o kampanyalı fiyat kampanya bitti diyor. Faturayı ödedim ama bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Kasım
  13:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş